Super Acidophilus Plus 6miliárd
Super Acidophilus Plus 6mld - prírodný prípravok

Je to čisto prírodný produkt, probiotikum slúžiace k obnove črevnej mikroflóry. Obsahom 6 miliárd živých baktérií mnohonásobne prekračuje bežný štandard.
Kde Super Acidophilus Plus 6mld pomáha ?

Prirodzeným spôsobom odstraňuje zápchu, znižuje aktivitu potencionálne karcinogénnych látok v hrubom čreve, znižuje nežiaduce účinky terapie antibiotík a chemoterapeutík. Priaznivo vplýva na hladinu cholesterolu. A navyše neobsahuje mliečne substráty ani laktózu.
Super Acidophilus Plus 6mld
Podrobnosti o Acidophile(PDF)


Kombinácia látok:
Lact.acidophilus
Lact.rhamnosus
Bifidob.bifidum

Super Acidophilus Plus 6miliárd - základné fakty

Super Acidophilus Plus 6 miliárd
Prípravok neobsahuje mliečny substrát a preto je vhodný aj pre alergikov.

Acidophilus je kultúra užitočných baktérií prirodzene žijúcich v črevách. Ak dôjde z rôznych dôvodov k ich nedostatku, v črevách sa množia hnilobné baktérie, vznikajú rôzne toxické látky, čo má záporný vplyv na celý organizmus.

Náš prípravok Super Acidophilus plus - 6 miliard je čisto prírodný produkt, probiotikum slúžiace k obnove črevnej mikroflóry. Obsahom 6 miliárd živých baktérií veľa násobne prekračuje bežný štandard podobných prípravkov.

Excelentná kultúra laktobacilov potlačuje rast choroboplodných mikróbov a stimuluje imunitní systém. Prirodzeným spôsobom odstraňuje zápchu, znižuje aktivitu potencionálne karcinogenních látok v hrubom čreve, znižuje nežiaduce účinky terapie antibiotiky a chemoterapeutiky. Priaznivo vplýva na hladinu cholesterolu.

Hlavné účinky

  • proti hnačke a zápche (častý následok poškodenej črevnej flóry)
  • proti zápachu z úst (zápach pochádza priamo z rozkladajúcich sa zbytkov potravy v črevách, takže proti nemu nepomáhajú ústne vody ani spreje)
  • proti akné, ekzémom a ďalším kožným zmenám (toxíny vznikajúce pri črevnej disbióze, ktoré nestačí vylúčiť telo pomocou pečene a ľadvín sa vylučujú kožou)
  • proti alergiám (niektoré hnilobné baktérie produkujú histamín a ten spôsobuje alergie)
  • proti Crohnovej chorobe (závažné zápalové ochorenie čriev)
  • proti nafukovaniu (signalizuje zle trávenie cukrov, celulózy a hnitie bielkovín)


Pozrite si aj vlastnosti jednotlivých zložiek Super Acidophilus Plus 6 miliárd.
 


©2007-2023 acidophilus.zdravystyl.sk
Pridružené stránky: lkvb6, resveratrol, tiens, e-obchod